Finance

Půjčka na podnikání je v dnešní době online záležitostí

Nemusíte kvůli ní nikam chodit osobně, vše podstatné totiž sjednáte přes internet. Přesně tak, úvěr pro OSVČ jde ruku v ruce s komfortem 21. století! Půjde to i bez jednání mezi čtyřma očima na pobočkách, stačí vyplnit krátký formulář na webu a celý proces je zahájený. Uvedete do něj základní osobní údaje a musíte také doložit, že podnikáte. Stačí napsat platné IČ do příslušné kolonky, to je vlastně vše! Nabídka je určena pro všechny, takže pokud jste podnikatelem teprve pár týdnů a v bance vám půjčit odmítli, nebankovní sektor se bude chovat úplně jinak. Nedělejte si starosti, půjde to hladce!

Na účel půjčky se nikdo neptá

Otázky, které by byly přímo na tělo? Ale vůbec ne, půjčka na podnikání se obejde bez podobných dotazů a zeptá se jen na to, co je podle legislativy zásadní. Je totiž třeba, aby každý žadatel potvrdil svou totožnost. Jde o administrativně nenáročnou záležitost. Půjčit si lze na cokoliv, co souvisí s vaším podnikáním. Vybavení dílny nebo kanceláře, reklama, nákup software do počítače, je pravda, že možností jsou stovky. Nebo zaplatíte povinné pojistné? I to je variantou. Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

  • 5 tisíc korun je minimum. Půjčit si je můžete na tablet, mobil nebo jinou menší elektroniku.
  • 30 tisíc korun je maximum. Hodí se na nábytek, dlažbu, vymalování nebo cokoliv jiného?
  • Lhůta splatnosti může mít různé podoby. Rozmezí, ze kterého si musíte vybrat, je 7 a 30 dní.

Krátkodobý úvěr pro každého

Je to podnikatelská půjčka, která nabízí rychlost a věcnost. Začátky v roli OSVČ mohou být náročné, ale s malým úvěrem, jenž pomůže lépe odstartovat, se bude kariéra budovat snadněji. Vše jde i bez velkých formalit a dlouhého čekání. Nepotřebujete také ručitele nebo hmotnou zástavu, podmínky jsou velmi snadno splnitelné.