Novinky

Půjčka pro živnostníky je velmi dobře dostupná i nováčkům

Rozhodli jste se přejít z klasického zaměstnaneckého poměru na dráhu OSVČ, rozjet živnost, která by mohla za několik let přinést velký úspěch. Jde i o touhu po dobrodružství, zkoušení nových věcí, snaze postarat se o sebe do budoucna. Na začátku je ale zapotřebí odvést spoustu práce, protože sladká odměna rozhodně není zadarmo. A nutné jsou také investice, ať už do provozovny samotné nebo vybavení od notebooku až po různé řemeslnické náčiní. Nebankovní půjčka je proto ideální pomocí na startu kariéry, ať už potřebujete peníze z jakéhokoliv důvodu.

Neúčelový charakter je zde samozřejmostí

Využijete půjčku na své podnikání – a další otázky samozřejmě nejsou zapotřebí, konkrétní důvody už jsou na vás a nikdo je nebude složitě posuzovat. Arbitr není nutný, právě naopak, znamenalo by to nejen zásah do soukromí, ale také časovou prodlevu, o níž skutečně vůbec nikdo nestojí. Není třeba obav, protože půjčka pro živnostníky se obejde bez složité administrativy, která by znamenala třeba i několikadenní čekání. A co dalšího je její výhodou? Samozřejmě, plus bychom zde našli mnohem více.

  • Bezpečný proces, na který je spoleh. Vaše osobní data budou samozřejmě pečlivě chráněna.
  • Jednoduchost. Vyplníte jen krátký kontaktní formulář, ověříte příjmy, doplníte bankovní účet.
  • Transparentnost. Maximální přehled! Víte o všech detailech, máte čísla přímo před očima.

Připraveno je až dvacet tisíc korun

A o jak velkou částku se vlastně jedná? Konkrétní cifra je vlastně na vás, musíte jen vzít v potaz dva mantinely – nejméně 5 tisíc korun a nejvýše 20 tisíc korun. Půjčky pro podnikatele pak můžete splácet v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů. Konkrétní výběr je pak zcela na vás, jistě se rozhodnete správně! Finance můžete mít na účtu do deseti minut od schválení žádosti, takže není důvod čekat na pobočkách banky v dlouhé frontě.