Finance

Ready made společnost nastartuje váš byznys

Začít s podnikáním nemusí již být tak obtížné, jako dosud. Některé zájemce odrazuje nutnost podstoupení zdlouhavého jednání na úřadech, podávání žádostí a čekání na vyřízení. Všem administrativním krokům a poplatkům se lze elegantně vyhnout, pokud si pořídíte již založenou společnost, která nikdy nevyvíjela žádnou ekonomickou činnost.

Jedná se o tzv. ready made společnost s ručením omezeným s plně složeným základním kapitálem ve výši 200 tisíc Kč, vedenou v obchodním rejstříku pod určitým názvem, má své sídlo a IČO. Ready made s.r.o. má také své jednatele, společníky a předmět podnikání, ovšem je založena pouze za účelem prodeje. Pokud si takovouto společnost koupíte, můžete s ní disponovat od okamžiku odvolání současného jednatele a jmenování nového jednatele firmy.

Jaká je cena a co obsahuje

Cena 9.999,- korun je jednotná a konečná bez dalších poplatků a zahrnuje i kolek v hodnotě dva tisíce Kč, nutný k podání žádosti na změnu údajů zapsaných v obchodním rejstříku. Tato cena dále obsahuje

  • převod obchodního podílu
  • jmenování nového jednatele
  • zpracování všech dokumentů
  • veškeré poplatky
  • plně splacený kapitál 200.000 Kč
  • všechny administrativní úkony spojené se změnou sídla a podání změn na OR

Co je ready made společnost

Nabízené společnosti již existují a jsou zapsané do obchodního rejstříku. Jsou určeny pouze k prodeji a vy můžete začít s podnikáním ihned po podpisu smluv, neboť v tom okamžiku jste oprávněni za svou novou společnost jednat. Samozřejmě si ještě před tím změníte název společnosti a předmět podnikání podle vlastní představy. Tuto novinku mohou využít jak začínající zájemci o podnikání, tak například podnikatelé, kteří chtějí rozšířit své impérium. Seznam ready made společností, které jsou aktuálně na prodej, naleznete na webových stránkách pod odkazem ready made s.r.o. Zde pouze vyplníte objednávku a společnost Ready made za vás vyřídí veškeré náležitosti.