Novinky

Reklamní vlajky – muší křídla jako dokonalý reklamní nástroj

Dobře připravená a vyrobená reklama je dokonalým nástrojem každého podnikatele. Originálním druhem jsou reklamní muší křídla/beach flagy. Muší křídla výroba je vhodnou volbou na jakoukoli akci, můžete je využít během festivalu nebo koncertu u vašeho stánku, přilákáte tak velké množství návštěvníků.

A proč právě muší křídla?

Neboť nabízejí celou řadu výhod. E-abctiskarna.cz nabízí výrobu muších křídel na zakázku. Reklamní vlajky tak budou originální. Obdržíte k nim i konstrukci a kotvící prostředky, které zahrnují křížové oko, bodák nebo další vhodné prvky. Vybrat si můžete vlajky různých rozměrů a dokonce i tvarů. Kompletní nabídku naleznete na webu společnosti. Tisk reklamního banneru se provádí na jednu stranu, je však viditelný i ze strany druhé, ale pouze zrcadlově. Pro výrobu vlajky se využívá vlajkovina, potisk je prováděn digitálně a velkoformátově, z jedné strany, v barvě. Z tvarů můžete volit drop, nůž nebo svíčku. Máte možnost dokoupit si různé druhy podstavců – křížový, vak plnitelný vodou, kotvící trn nebo podstavec pod auto.

Muší křídla jako pohyblivá reklama zaujmou každého.

Další nabídka ABC tiskárny

Kromě reklamních vlajek si můžete objednat třeba tisk katalogů nebo kalendářů.

Katalogy využijete jako reklamní pomůcku, která dokonale představí vaše služby nebo nabídku produktů. E-abctiskarna nabízí tisk katalogů i v menším množství, ve standardních formátech. Po předchozí domluvě však lze vytvořit i speciální objednávku. Tisk katalogů se provádí ofsetově nebo digitálně a to v závislosti na individuální objednávce.

Také si můžete objednat tisk kalendářů s vlastními motivy. Získáte tak malý, ale šikovný dárek pro své stávající i nové klienty, který jim bude stále na očích a vždy jim připomene vaši nabídku.