Novinky

S 3D plastickým nápisem budete vždy vidět

Potřebujete na svoji budovu, obchod či prodejní stánek umístit nápis, který bude k nepřehlédnutí? Pak využijte 3D plastické nápisy Praha, které nabízí společnost SKY-WALKER. Tato společnost se zabývá nejen výrobou, ale také instalací reklamy a protože své služby poskytuje již velmi dlouhou dobu, získala v této oblasti celou řadu cenných zkušeností, jež se promítají i v její současné nabídce. Kromě toho pro výrobu využívá pouze materiály té nejvyšší kvality a samozřejmostí je i spolehlivý servis.

SKY-WALKER zajistí vše potřebné

Pro instalaci 3D plastických nápisů a reklam je potřeba vyřídit potřebné náležitosti a povolení. Vzhledem k tomu, že jste oslovili profesionály, nemusíte se o nic starat. Vše potřebné vyřídí za vás. Jedná se především o stavební povolení pro reklamní řízení a o přípravu potřebné dokumentace (posudek statika, výkresová část, elektroprojekt, posouzení vlivu stavby, světelná studie, revize).

Samozřejmostí je i profesionální montáž veškerých zařízená souvisejících s instalovanou reklamou a to různými způsoby. Patří mezi ně instalace pomocí plošiny, horozelecká instalace, montáž pomocí mobilního či pevného lešení nebo výškových žebříků.

Možnosti umístění reklamních zařízení

3D plastická reklama Praha se dá umístit na celou řadu materiálů a míst. Patří mezi ně stěny skleněných budov, s keramickými obklady, s provětrávanými keramickým obklady, s pláštěnými kompozity. Reklamu či nápis lze instalovat i na fasádu zateplenou, na jakékoli standardní zdivo, betonové monolity, stavební ocelovou konstrukci, mostní konstrukci nebo další nosné prvky.

Jaké produkty si můžete objednat?

Z oblasti 3D s jedná především o 3D plastické nápisy, znaky a loga, které mohou být světelné nebo nesvětelné. Světelné nápisy a loga lze objednat v několika různých variantách osvětlení. Tak materiálů je na výběr několik druhů.