Bydlení

Jak se nejlépe zbavit nevzhledné sutě ze svého pozemku

V dnešní době je stále větší důraz kladen na ochranu životního prostředí. Vysoké pokuty hrozí za černé skládky a neodbornou likvidaci nejrůznějšího materiálu. Proto je věnována velká pozornost i demoličním a úklidovým pracím, včetně odvozu stavební sutě.

14V tomto ohledu mají velkou výhodu stálí obyvatelé Vyškovska a Prostějovska, ale i majitelé chat, chalup, ubytoven či malých firem. Pokud bydlí nebo sídlí v tomto regionu a v okolí Plumlova, Tovačova, Kralic na Hané, Určic, Lutína, Olšan u Prostějova, Brodku u Konice, Ptení, Protivanova, Pustiměře, Ivanovic na Hané, Němčic a v dalších obcích, mohou využívat služeb firmy Cetkovský, která disponuje kontejnery pro přepravu sutě, ale i jiného materiálu. Pokud jde o stavební suť, přistavuje firma na základě objednávky uzamykatelné nebo zaplachtované kontejnery, které zaručují bezproblémový odvoz sutě Prostějov i okolí. Vozovky tak nejsou znečišťovány a rovněž okolí přepravních tras netrpí padáním odpadu přes okraje kontejneru.

Jaké kontejnery jsou k dipozici

Zákazník si může objednat kontejner podle potřeb. Zpravidla se jedná o velkoobjemové kontejnery určené pro odvoz nejrůznějšího stavebního i jiného materiálu větších rozměrů či stavební sutě. Zákazník kontejner naplní a firma poté odveze. Druhou variantou je možnost objednat si i vyklizení. Firma nabízí přijatelné ceny, ale i odvoz sutě zdarma, pokud zákazník zvládne naplnit kontejner za dva dny.

Kromě velkoobjemových kontejnerů jsou k dispozici také typy valníkové, uzamykatelné nebo s plachtou zabezpečující nepadání odpadu přes okraje nebo odlétávání zbytků stavebních hmot za jízdy a rovněž se tak nepráší.

Další služby

Vedle pronájmu kontejnerů na stavební suť a jiný odpad zajišťuje firma Cetkovský také prodej a dovoz stavebního materiálu, jako je písek, štěrk, dřevo a dokonce i míchaný beton na stavby. Speciální kontejnery jsou určeny pro přepravu stavební mechanizace, paletizovaného zboží, vozidel a autovraků. Pro stavebníky je výhodný pronájem stavební buňky, kterou firma doveze na místo stavby a pronajme i na celou dobu stavby. Zájemci si mohou objednat i různé zemní a výkopové práce včetně zhotovení základové desky nového domu.