Novinky

Široká nabídka průmyslových vah od společnosti Kadlec

S váhami se setkáme nejen v obchodech, u lékaře nebo doma, ale velmi často jsou potřeba i v některých průmyslových oborech. Širokou nabídku vah naleznete u společnosti Kadlec. Ta je zaregistrovaná u Českého metrologického inspektorátu a zároveň je držitelem několika vlastních úředních značek Schválení typu měřidla v oboru váhy. To vše je zárukou kvalitních výrobků, které společnost svým zákazníkům nabízí a dodává. Kromě toho se snaží vždy nabídnout individuální řešení pro poptávku a v nabídce svých produktů vychází z individuálních potřeb zákazníků. Velké množství nabízeného sortimentu si společnost vyrábí sama a to za pomocí moderních technologií.

Nabídka produktů – tipy pro vás

Vzhledem k tomu, že průmyslové váhy jsou různého charakteru a provedení, nabídka společnosti je poměrně rozsáhlá. Objednat si tak můžete jak váhy malé, stolní, určené pro domácnosti, tak i celou řadu vah průmyslových. V nabídce naleznete mostové váhy, váhy počítací, laboratorní, mobilní a paletové nebo jeřábové či závěsné. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na webu vahy.net.

Mostové váhy

Potřebujete-li určit hmotnost silničního vozidla, můžete k tomu využít mostní váhy. V nabídce naleznete dvě různé varianty – váhy nájezdové a zapuštěné. Vyrábějí se z oceli nebo železobetonu. Další možností jsou pak nápravové váhy. Ty mohou být pevně zabudované do silnice nebo přenosné. Někdy lze váhy zabudovat do automobilu. Pak se jedná o váhy mobilní zabudované.

Počítací váhy

Počítací váhy se využívají především při výrobních procesech nebo během inventur kusového materiálu. Základní modely mají tělo váhy vyrobené z plastu a vážící misku z nerezu. Potřebujete-li odolnější kousek, pak může být celá váha z nerezu. Počítací váhy je možno objednat pro použití kontrolní, ale také v případě nutnosti cejchování zboží. V nabídce naleznete také podlahové počítací systémy, které se využívají při počítání kusů na paletách.