Novinky

V případě potřeby využijte služby online lékárny

Online nakupování se stává běžnou součástí našich životů. Objednat si tak můžeme nejen oblečení, obuv, domácí spotřebiče, sportovní potřeby, ale také potraviny nebo volně dostupné léky, doplňky stravy, vitamíny a další pomůcky.

Lékárna Magnolia funguje jako online lékárna

Online lékárna Magnolia je provozována v souladu s povolením Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Navštívit můžete i kamennou provozovnu, která má své sídlo v Ostravě. V lékárně pracuje špičkový tým skládající se jak z farmaceutů, tak i z farmaceutických asistentů. Všichni zaměstnanci se ochotně podělí se svými zákazníky, klienty a pacienty o své odborné znalosti a zkušenosti, které se vztahují na oblast léčivých přípravků a dalších produktů, které naleznete v nabídce lékárny. V případě, že si objednáte jakékoli přípravky online, jsou odesílány do 48 hodin po objednání.

Veškerý sortiment lékárny, do kterého patří léky, doplňky stravy, zdravotnické pomůcky i materiál, lékárna nakupuje od distributorů, kteří mají povolení k činnosti, jež vydává Státní ústav pro kontrolu léčiv. Jen to může být zárukou kvality a originality nabízených produktů.

Tipy pro nákup

Lékárna Magnolia nabízí jak doplňky stravy, tak i léky na bolest, kosmetické produkty, speciální přípravky určené pro dermokosmetiku, zdravotnické potřeby, potřeby pro těhotné a kojící maminky a volně dostupné léky, mezi něž patří léky na bolest hlavy.

Mezi doplňky stravy naleznete jak vitamíny a minerály, tak i přípravky pro sportovní výživu, bezlepkovou dietu nebo určené pro dětskou výživu.

Kategorie pro děti obsahuje dětskou výživu, kosmetiku, plenky a potřeby pro kojence. Objednat si můžete také vitamíny a minerály, které děti potřebují pro svůj zdravý vývoj. Ze zdravotnických potřeb se jedná například pro přípravky určené pro dentální hygienu, desinfekční přípravky nebo přípravky a pomůcky určené pro kojící maminky.