Novinky

Tic Tac s logem – netradiční reklama na jedničku

Bez dobře organizované a navržené reklamní strategie dnes žádná činnost není produktivní. Žádná společnost bez reklamy nebude schopna obstát na trhu. Bez řádného zviditelnění jsou firmy ohrožené rychlým zmizením z podvědomí zákazníků, zařadí se tak mezi velkou armádu neznámých společností a poskytovatelů nějakých produktů nebo služeb.

Tato skutečnost je příliš často přehlížena. Pokud finanční prostředky nestačí, pak se zpravidla šetří na reklamě a to je velká chyba. PR reklama na internetu, bannery, rádio nebo televize – to vše může přivést rozpočet na reklamu společnosti nad rámec jeho možností. Nicméně reklama je pro každou firmu důležitá.

Cukr s logem – ověřená klasika

Netradiční reklama vás nemusí přijít na velké peníze, pokud se zaměříte na osvědčenou klasiku – cukr s logem, Tic Tac s logem, smetana do kávy s logem, nikdy nezklamou stejně jako igelitové tašky s logem firmy. Například obyčejné kuličkové pero slouží od 3 měsíců do 3 let. Kapesní kalendář po dobu 1 roku. A tak můžeme pokračovat – tiskne se reklama na zápalky, zapalovače, přívěšky, klíčenky atd. Celkem takových „suvenýrů“ je k dispozici tisíce. Přesto reklama na cukru s logem je nejoblíbenější a nejúčinnější. Spousta lidí si pytlíčky s cukrem sbírají a mezi sebou vyměňují.

Vsaďte vše na Tic Tac

Pro každou reklamní kampaň můžete vybrat media, potraviny podle velikosti, barvy, ceny apod. Smetana do kávy s logem – tady začneme. Není to milá drobná pozornost ke kávě? Zvedne prestiž firmy a zákaznici si společnost snadno zapamatují. Příkladně cukr s logem je balen ve čtvercových sáčcích, je často vyvíjen a vyroben podle individuálních objednávek designu. Mezi hlavní výhody používání těchto produktů patří:

  • Použijete část cukru – to znamená, plně kontrolujete jeho spotřebu a dodržujete hygienické normy.
  • Produkt a tisk se vyznačují vysokou kvalitou. Ve výrobě se používají moderní zařízení a výhradně značkový spotřební materiál.