Novinky

Tipy na dárky pro může a ženy

Nakoupit ideální dárky pro muže nebo pro ženy je trochu oříšek. Nabídka na trhu je zkrátka obrovská a pokud si nejsme jistí tím, co by blízký ocenil, máme tendenci vkládat peníze do obálky a tím vzniklou situaci vyřešit. Letos se ale finanční možnosti vyhněte obloukem a zvažte některý z našich tipů, které udělají radost mužům i ženám.

Kosmetika pro muže i ženy

S čím uděláte vždycky radost, jsou dárkové kosmetické sady jako dárek. Jedná se o zaručený recept na úsměv, kterým se nikdy nešlápne vedle. Kosmetika jako taková je sice kupovaná po celý rok, ale mnohdy je právě ona tím, co „leze do peněz”. A když svým blízkým koupíte přesně tento voňavý dáreček, dostane se vám nevýslovné díky.

Takové balíčky plné kosmetiky mohou obsahovat leccos. Mohou ukrývat skvělé šampony, mastičky, krémy, ale také nejrůznější masky na vlasy, peelingy, sprchové gely, mýdla nebo třeba voňavé pěny do koupele či soli.

S nářadím potěšíte každého domácího kutila

Nebo je členem vaší domácnosti vášnivý kutil, který se vždycky vrhá po hlavě do práce nebo do řešení problémů, ke kterým doma došlo (myslí se tím výměna žárovek nebo oprava police v obývacím pokoji)? Pokud ano, co koupit elektrické nářadí? Elektrické nářadí jako dárek – to je trefa do černého přesně pro domácí kutily. A ostatně nejen pro ně.

Uděláte tím radost i těm, kteří se jako řemeslníci živí. Ať už to jsou truhláři, zedníci, elektrikáři nebo jim podobní, elektrické nářadí se prostě vždycky hodí.

Zážitek to vždycky jistí

Aby tipů na dárky pro muže a ženy nebylo málo, pojistěte to všechno zážitkem. Respektive zážitek je skvělou volbou v každém případě, i když si nářadím nebo kosmetickou sadou nejste jistí. A nezáleží na tom, jaký typ dárku to bude! Může se jednat o skok padákem, dovolená v zahraničí, wellness pobyt či něco zcela jiného rázu. Zážitky mohou mít opravdu mnoho podob a vždycky se z nich stane nezapomenutelná vzpomínka.