Cestování

Ubytování v Praze? Vyzkoušejte Akát!

Nejste-li z Prahy, pak do ní čas od času zavítáte. Disponuje mnoha památkami, které vždy stojí za to si prohlédnout a navštívit. Už jen Pražský hrad, Petřín, Karlův most a mnoho dalšího. V Praze je také spousta skvělých akcí, různé koncerty velikánů, výstavy, spousta skvělých muzikálů, divadel. To všechno jistě stojí za prohlídku. Když se do Prahy vydáte, pak je to obvykle na dva a více dní.

Ubytování v Praze

Ne vždycky je ubytování v Praze to nejlevnější. Jde o hlavní město, kde se shlukuje spousta turistů a je jasné, že hotely v centru nebo ty lepší hotely vás mohou stát spoustu peněz. Chcete se ubytovat levně, ale zároveň bydlet v přijatelném prostředí, které vám poskytne soukromí a základní možnosti na přespání? Vyzkoušejte Akát pension a hostel. Nachází se v centrální části Prahy a je proto ideální pro turisty. Je rychle dostupný, blízko veřejné dopravy. Vyhledávají jej proto nejen turisté, ale také lidé, kteří do Prahy jezdí za prací.

Hostel Akat druhé přinese cenově dostupné ubytování ve vícelůžkových pokojích se základním vybavením. Je vhodný pro školy a také pro skupinové zájezdy. K dispozici je společná koupelna, malý kuchyňský kout. Přináší pohodlné přespání, které mohou využít školy, tábory, spolky a podobně.

Útulné pokoje

Chcete-li soukromí či se vydáváte na výlet nebo pracovní cestu sami či v úzké skupince dvou, tří nebo čtyř lidí, pak oceníte Penzion v Praze 5. Nabízí pokoje pro krátké i středně dlouhé pobyty. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením. Na pokoji je také televize a WI-FI. Pokoje disponují základní vybavením a jsou uzpůsobeny tak, aby se všichni hosté cítili dobře a pohodlně. Chystáte-li se na pracovní nebo soukromou návštěvu Prahy, pak jistě využijte ubytování v Akát pensionu nebo hostelu.