Novinky

Vaše finanční situace je omezená, ale potřebujete dárek pro svou ženu? Přinášíme vám tipy na levné dárky

Ne vždy máme dostatek finančních prostředků, abychom kupovali nákladné dárky. Jedná se o poměrně běžnou situaci, která může nastat u každého z nás. Co však dělat, když potřebujete obdarovat vaši ženu, ale peněz už nemáte nazbyt? Řešení jsou pro vás levnější varianty dárků, které však přesto potěší.

Základem je květina

Každou ženu jistě potěší květiny. Vsadit můžete buď na řezané, nebo zakoupit originální květinu v květináči. Pokud však hledáte levnější variantu, abyste v květinářství nenechali něco kolem pětistovky, nakupte tulipány, růže, narcisy či jiné řezané květiny, zbavte je plastových obalů a svažte do velké kytice. Pokud koupíte i tři nebo čtyři pugety tulipánů, vyjdou vás velmi levně, ale uvážete poměrně velkou kytici za pár korun.

Nezapomeňte na parfém

Každou ženu potěší také parfém. Nechce se vám do parfému investovat, jelikož běžně vychází kolem 1000 Kč? Vsaďte na imitace parfémů, které vás vyjdou mnohem levněji, ale voní stejně jako parfém pravý. Levné parfémy jsou pro vás dobrým řešením. Nejenže potěší, ale vaše žena bude také krásně vonět.

Vyrazte za kulturou

Dalším tipem, který potěší vás i vaši ženu, je kulturní zážitek. Lístky do menších divadel či na koncert nemusí být finančně tak nákladné. Kvalitní představení zhlédnete i za velmi nízkou cenu. Vytipujte si proto, jaké představení či koncert by se vaší druhé polovičce mohl líbit a lístky včas zarezervujte. Uvidíte, že bude mít vaše žena z překvapení velkou radost. Před divadelním představením ji můžete vzít také na večeři či ji uspořádat piknik. Nejvíce totiž vždy potěší promyšlené dárky, které nemusí být nutně drahé. Nebojte se tedy, že byste i ve finanční tíži nenašli vhodný dárek. Stačí vsadit na levnější varianty či efektivní řešení.