Technologie

Digitální panely jako nekonečný prostor pro zveřejňování informací a aktualit

Roll-up bannery, reklamní stojany nebo informační tabule – to byla dříve místa, kde se uveřejňovaly informace nebo aktuality, které se vyplatilo vědět, znát či registrovat. Je však pravdou, že zmiňované tabule a cedule poskytovaly jen omezený prostor pro zveřejňování informací a aktualit. Dnes existují úplně jiné způsoby, jak třeba občany informovat o aktuálním dění v obci nebo ve městě. Třeba takové digitální panely jsou možnost, jak komunikovat s občany rychle a svižně. Navíc digitální panely poskytují doslova nekonečný prostor pro zveřejňování informací a aktualit.

Pokud jste třeba starostou města či obce a trápí vás, že občani nejsou dostatečně informováni (na webové stránky se nedívají nebo hlášení místního rozhlasu nestíhají z důvodu zaměstnání), máme pro vás tip. Tím tipem jsou digitální panely, které mohou sloužit třeba jako digitální úřední deska, která bude občany informovat o všem podstatném. Přijede k vám pouť, bude se konat dlouho očekávané fotbalové utkání nebo jen chcete informovat občany o tom, že se u obchodu budou v sobotu očkovat psi? Sdělte to prostřednictvím digitální úřední desky, na které je možné zveřejňovat i mnoho dalších informací.

Co se může zveřejnit na digitálních panelech?

Digitální panely či v tomto případě digitální úřední desky fungují jako informační centrum o obci či městu. Můžete prostřednictvím nich propagovat kulturní, sportovní a také společenské akce, také je možné touto cestou propagovat potřeby města a městských organizací, případně spolků. Do interaktivních map města nebo obce je možné zaznačit i cyklostezky či vyhlídkové trasy, případně rozhledny nacházející se v blízkém okolí.

Je zde možnost zadat do digitálních panelů i 3D virtuální prohlídku či nové číslo obecního zpravodaje.

Digitální panely nejen pro města a obce

Samozřejmě nejen města a obce mohou digitální panely využívat. Digitální panely mohou dobře posloužit při přednáškách nebo konferencích, také v muzeích nebo v restauracích, kde mohou být sdělovány třeba informace o aktuálním menu nebo otevírací době.

Moderní digitální panely, které jsou trendem současného století, je možné sehnat na webové stránce www.digitalnipanely.cz.