Novinky

Zažijte dobrodružství s vozem Tesla, jeho pronájem si může dovolit každý

Když po ulici projede krásný vůz, je velmi těžké odolat pokušení a neotočit se za ním. Chtěli byste, aby se lidé otáčeli i za vaším vozem? Možná máte jen běžný nezajímavý vůz, se kterým mnoho parády nenaděláte, to vám ovšem nebrání v tom, abyste ohromili své okolí. Stále více lidí si drahé vozy rádo půjčuje. Zatímco nákup takových vozů je astronomicky drahý, půjčení na jeden nebo více dní vůbec drahé není.

Pronájem vozů Tesla

Lidé si pronájmem vozů rádi zpříjemňují život třeba na narozeniny. Je to hezký zážitek projet se v supersportu nebo třeba v historickém vozidle. Současná doba je ve znamení elektromobility a jelikož se v budoucnu budou vozy se spalovacími motory zakazovat, můžeme se na elektrickou budoucnost připravit už nyní. Elektrovozy naštěstí nejsou nezajímavé a už vůbec ne nudné, důkazem jsou především vozy Tesla. Jedná se o opravdu luxusní vozítka, která dokáží zaujmout nejen vzhledem, ale i svými parametry. Pokud byste do takového vozu nasedli, rozdíl byste okamžitě poznali. Tato vozidla nejsou líná, ale naopak jsou neuvěřitelně energická a zábavná. Mají rychlou akceleraci, jízda s nimi je dynamická a nedělá zbytečný rámus.

Líbila by se vám tesla na vikend? Půjčit si jí můžete na jak dlouho budete chtít a umožní vám to půjčovna, kterou naleznete na webu Pujcovna-tesla.cz. Specializuje se na pronájem vozů tesla a konkrétně si zde můžete půjčit modely Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Půjčení je výhodné, začíná na 2200 korunách za den půjčení. Při půjčení se samozřejmě platí kauce a podmínkou je také věk minimálně 21 a vlastnictví řidičáku po dobu alespoň 1 roku. Když tyto podmínky splňujete, můžete si přímo na webu půjčovny vůz zarezervovat a následně využívat jeho výhod.