Technologie

Fotopast: To nejlepší na sledování majetku a mapování pohybů zvěře

Pořízení fotopasti dnes není ničím nesplnitelným či finančně příliš náročným. Fotopast oceníte, pokud hledáte možnost, jak chránit váš majetek, popřípadě sháníte kvalitní pomocníka pro mapování pohybů zvěře. Fotopast je tou pravou volbou pro vás.

Fotopasti Bunaty

Skvělou volbou jsou pro vás profesionální fotopasti Bunaty, které používá také Policie ČR a více než 200 obcí po celé České republice. Tyto fotopasti jsou navíc vyráběny pro Českou a Slovenskou republiku, tudíž je jejich menu v češtině. Vynikají především kvalitou a spolehlivostí. Vhodné jsou pro osoby, které chtějí chránit svůj majetek, ale také pro myslivce či nadšence a milovníky přírody.

Proč ano?

Fotopasti Bunaty fotí zcela bezhlučně a používají neviditelné noční snímání. Zvládají fotit a natáčet video za naprosté tmy, a to neviditelně. Ani při přímém pohledu na fotopast není lidským okem rozeznatelné, že fotopast natáčí či fotí. Fotopasti Bunaty jsou také opatřeny dokonalým maskováním. Důležité části fotopasti jsou umístěny blízko u sebe, abyste mohli více než polovinu fotopasti snadno zakrýt. Přední kryt je navíc vyhotoven v kamufláži, a tak snadno splyne s okolní přírodou.

Full HD

Kvalitní fotopast Bunaty vám také zprostředkuje záznam videa a se zvukem v Full HD kvalitě. Na videu tedy snadno rozeznáte naprosto vše, i nejmenší detaily, což může být mnohdy klíčové.

Stálý přehled

Pokud chcete mít stálý přehled o tom, co se před fotopastí děje, pořiďte si fotopast s GSM přenosem, které odesílají fotografie přímo na váš mobilní telefon či e-mail. Vy tak máte vždy přehled o tom, co se přímo před fotopastí děje. Běžné fotopasti ukládají pořízené záznamy na SD kartu. Prohlédnout si je pak můžete v terénu díky LCD displeje či až doma na notebooku.