Cestování

Ostrava má poctivé taxi, které vás odveze za předem stanovenou cenu

Časté problémy s nepoctivými taxikáři vrhají na všechny taxi služby špatné světlo. Problémem je, že pořádně nevíte, kolik zaplatíte na konci cesty. Co kdyby existovala taxi služba, která se s vámi domluvíme předem na dané částce? Vždy předem víte, kolik vás jízda bude stát.

Férové taxi v Ostravě

Taxi Ostrava Centrum nabízí férové podmínky pro své zákazníky. Základní sazba je 45 kč/ 1 km, ale při telefonní objednávce si cenu za jízdu s řidičem stanovíte vy. K dispozici je vám sleva až 77%. Navíc je zde speciální služba, která vám za cestu zpět nebude nic účtovat. Ideální v momentě, kdy si potřebujete jen něco vyzvednout nebo rychle vyřídit. Tato nadstandardní služba je k dispozici je na dohodě a vždy záleží na místě odjezdu a době čekání.

Pro dlouhodobé zákazníky je možnost pořízení kartičky jízd, kterou si můžete vyzvednout u řidičů taxi.

Výhody poctivého taxi:

  • Provoz taxi v Ostravě a v širokém okolí
  • Možnost využití taxi služby v celé České republice
  • Levné taxi z ulice Stodolní
  • Individuální ceny
  • Zákaznický program
  • Kurýrní služba
  • Drink servis

Služby pro firemní zákazníky

Taxi Ostrava Hlavní Nádraží nabízí firemním zákazníkům možnost vystavení plateb na fakturu. Jednou za měsíc vám taxi služba vystaví doklad za poskytnuté služby, které můžete zaplatit hotově nebo bankovním převodem.

Kurýrní služba

Levná a kvalitní kurýrní služba je k dispozici pro všechny zákazníky Taxi 7 Ostrava. Potřebujete něco odvézt nebo přivézt a nemůžete se hnout z práce? Zavolejte taxi službu a vaše zásilka bude diskrétně doručena. K dispozici jsou všechny standardní úkony spojené s kurýrní službou.

V případě potřeby využijte Drink Service. Praktická služba, která vám odveze vůz na vámi určené místo. Ideální v momentě, kdy chcete slavit s kamarády a dopřát si pár skleniček alkoholu, ale jste autem.