Finance Zábava

Práce která je krutě zábavná a ještě za ní dostanete dobře zaplaceno

Baví vás vaše práce? Většina lidí nejspíše odpoví, že nikoliv. A myslíte si, že jste za vaší práci dobře placeni? Odpověď bude nejspíše stejná jako v prvním případě. Na světě však existuje hned několik prací, za které je královská odměna a které jsou i celkem zábavné.


Takovou mají například profesionální hráči pokeru. Poker je nejspíše nejoblíbenější karetní hrou světa, kterou hrají amatéři, ale i profesionálové po celém světě. Pokud dokáže tuto hru ovládat opravdu skvěle, můžete se stát skutečným profesionálem. Ti nejlepší z nich si pak dovedou jedno jedinou hrou vydělat i několik desítek milionů na těch největších pokerových turnajích.

Dalším zajímavým povoláním je kouzelník. Ti nejlepší kouzelníci na světě, kteří platí za jakési superhvězdy, jsou schopni vydělat i několik desítek milionů ročně. Ovšem i průměrný kouzelník je schopen vydělat i přes milion korun ročně.

Ačkoliv se to nemusí zdát, velmi dobře se daří i vinařům, kteří platí za opravdového odborníka ve svém oboru. Jen si to představte, celý den trávíte na vinicích, ochutnáváte své výtvory, ladíte podobu lahví a pak si jen užíváte chuť svých úspěchů.

Profesionální hráč je vysněným povolání mnoha chlapců. Profesionální týmy obrážejí celosvětové soutěže, na kterých předvádějí své schopnosti v nejrůznějších hrách. Nemusí se to zdát pravdou, ale takovíto hráči jsou pak schopni během jednoho jediného šampionátu vydělat i miliony korun. Dnes již platí za profesionální sportovce a podle tohoto si také žijí v poměrně velkém luxusu.

Park Ranger, tedy jakýsi strážce parku se může jevit jako poměrně nudné povolání. Ovšem ne pro ty, kteří milují přírodu. Jejích úkolem je celé dny jezdit po parku, hlídat jej a kontrolovat jeho stav. Za tuto činnost si pak domů měsíčně odnáší až 90 000 korun měsíčně. A to už je celkem slušná výplata.