Zábava

Zapomeňte na nudu na internetu!

Prokrastinace je již vědecky definovaný pojem, který trápí velké množství lidí na naší planetě. Prokrastinovat se dá různě, ovšem nejvíce o tom ví uživatelé internetu, kteří mají milion a jeden způsob, jak tuto činnost vykonávat. My jsme pro vás našli ty nejlepší způsoby, tak se na ně pojďme podívat.

IP Pet Companion

Kočky a internet to patří dohromady jako šroubky a matice. Zejména Gify jsou jejich hlavní dominantou. Ovšem díky IP Pet Companion si s nimi můžete hrát! Několik kočičích útulků nabízí hračky, které jsou připojené k internetu, které lze ovládat. A samozřejmě zde nechybí webkamery.

GeoGuessr

Virtuálně v dnešní době můžete procestovat v podstatě kompletně celý svět. Skvělý je k tomu Street View, ovšem po čase to může být trochu nuda. GeoGuessr však k projíždění připojuje také zábavnou hru. Náhodně ze StreetView ukazuje místa, a vy budete muset určit její polohu.

Doodle: Ludwig van Beethoven

Výroční Doodly od Googlu zná asi každý. Tím vůbec nejlepším je ten, který byl věnovaný Ludwigu van Beethovenovi. Tomu musíte v rámci krátkého příběhu pomoct znovusložit 5 symfonií či klavírní skladbu pro Elišku. Tato nejlepší díla totiž Ludwigovi snědl kůň.

This is Sand

Skvělá věc pro umělecky založené duše. V této aplikaci budete vytvářet obrázky pomocí písku. Je to poměrně dost těžké, ale přiložená galerie dokazuje, že to opravdu jde.

Silk

Další velmi povedená a trochu umělecky zaměřená hříčka, ve které vytváříte nejrůznější obrazce. Tohle vás zabaví na dlouhé hodiny!

Pacman Doodle

Další bezva Doodle, který připomíná starého dobrého Pacmana. Tuto legendu můžete hrát do nekonečna a připomínat si svá mladá léta.

Voxels

A jako poslední tu máme skvělou minecraftovku. Máte kostičky a stavíte a stavíte dokud vám síly stačí.