Finance

Proč je sídlo firmy tak důležité?

Postavit se na vlastní nohy, začít podnikat a nebýt závislý na nejistém zaměstnaneckém poměru, je velice osvobozující. Ovšem také to vyžaduje určitou administrativní náročnost spojenou se založením vlastní firmy a s hledáním vhodného prostoru.

Sídlo firmy je důležitou součástí celkové image každé společnosti, která si zakládá na dobré pověsti. Platí to jak pro začínající podnikatele, tak i pro všechny již zavedené podnikatelské subjekty, pokud se chtějí prezentovat kvalitním zázemím a mít k dispozici prostorné kanceláře se vším potřebným vybavením. Skutečně prestižní adresy jsou hlavně v Praze, ale také v Brně. Po všech stránkách výbornými lokalitami jsou například Praha 4, Jaurisova ulice, Praha 10, náměstí Přátelství nebo Blatnická ulice v moravské metropoli Brně.

Na všech těchto adresách si lze vybrat nové sídlo a virtuální kancelář, kde můžete začít podnikat, nebo sem přemístit svou zavedenou firmu sídlící dosud v jiné lokalitě. Všechny tyto kanceláře jsou v osobním vlastnictví specializované profesionální společnosti Strong business s.r.o. Tato profesionální a zkušená firma se zabývá poskytováním služeb spojených se zakládáním společností a poskytováním sídla pro zájemce z řad tuzemských i zahraničních společností. Nabízených služeb mohou využít jak začínající podnikatelé či živnostníci, tak i zavedené firmy, které potřebují ke své činnosti reprezentativní prostory na prestižní adrese.

Co souvisí s poskytnutím sídla

Firma Strong business vám nabídne prostory na výše uvedených adresách. Jelikož se jedná o její osobní vlastnictví, je jednání bez komplikací a vy si můžete zvolit mezi nabízenými službami ty, které vám budou nejlépe vyhovovat. Rozsah služeb je odstupňován i cenově. Nabídka obsahuje vedle adresy pro vaše nové sídlo společnosti také poštovní adresu, příjem pošty a zásilek, skenování došlé pošty, zasílání upozornění o došlé poště na váš e-mail, dosílání přijaté pošty a případně i další služby na základě oboustranné dohody.