Technologie

Řešíte odvoz materiálu nebo úklid pozemku a velkých vnitřních prostor?

Vlastníte velký pozemek či část lesa? Pak jistě často vozíte mnoho odpadu nebo zajišťujete úklid. Žijeme v době, kdy ke každé vaší činnosti slouží pomocník ve formě stroje. Společnost unikont.cz se spezializuje na prodej, ale také pronájem čistících strojů. V jejich bohaté nabídce naleznete stroje na venkovní i vnitřní úklid.

Co s odpadem?

Název multikára zná snad každý. Distributor unikont.cz patří mezi přední prodejce tohoto multifunkčního vozu. Multicar je víceúčelové vozidlo a nosič nástaveb. Společnost spolupracuje s výrobci nástaveb a proto ho můžete využít po celý rok v mnoha oblastech. Druhů nástaveb můžete dokoupit více než sto. Výkonné vozidlo patří mezi špičku malých nosičů komunálních staveb. Dokáže se pohybovat v jakékoliv terénu za jakéhokoliv počasí. S jeho malou šířkou se dostanete téměř všude. Můžete ho využít k lesním, stavební nebo zahradnickým pracím. Kromě nadstandardních pracovních výkonů, zohlednil výrobce také pohodlí a bezpečnost řidiče.

Ulehčete si nepříjemný úklid podlahy

Vlastníte restauraci, obchod nebo dílnu a nebaví vás věčné úklidy s mopem? Máte velký dům a vytírání je pro vás dřina? Zkuste srubmaster od společnosti unikont.cz. Jeho používání si práci ulehčíte a také urychlíte. Srubmaster je lehký stroj, snadno přepravitelný, který zvládne ovládnout téměř každý. Hlava diskového kartáče je přizpůsobena k čištění blízko krajů a nenechá špínu na žádném povrchu. Integrovaná nabíječka umožňuje nabíjení ze všech zásuvek. Díky malé konstrukci vidíte všude a žádný nepořádek nepřehlédnete.

Usnadněte si práci

V nabídce společnosti naleznete mnoho dalších kvalitních strojů na úklid, nástaveb, sekaček, průmyslových vysavačů nebo univerzálních mycích strojů. Pracovníci společnosti unikont.cz mají mnoholetou zkušenost s jejich výrobou a spokojené zákazníky po celém světě.