Technologie

Wifi kamera pomůže zabezpečit dům, když odjíždíte na dovolenou

Nenechavci jsou stále vynalézavější, jejich drzost bohužel také prakticky nezná mezí. Zabezpečit své obydlí je proto prvořadým úkolem nejen tehdy, když se zrovna chystáte na delší dobu odjet. Zloději přicházejí nejen pod rouškou tmy, slídit mohou kolem vaší nemovitosti i během dne, potřebují si přeci zjistit co nejvíce podrobností. Mít pak v ruce dostatek důkazů pro vyšetřovatele zločinu může být velmi cenné, odhalení pak může být i vaše zásluha. Vše, co k tomu potřebujete, je malá kamera.

Kvůli bezpečnosti rozhodně nemusíte investovat velké peníze

Desetitisíce korun do zabezpečení? Není třeba, protože jen samotná wifi kamera zastane velký kus práce a její pořizovací cena bude podstatně nižší. Působí nenápadně, aktivace probíhá automaticky na základě pohybu v okolí – takže si nemusíte dělat starosti, protože takový strážce dokáže bedlivě hlídat vchodové dveře i zahradu čtyřiadvacet hodin denně, sedm dnů v týdnu, zkrátka kdykoliv! V případě, že dojde k narušení pozemku, přijde okamžité upozornění na mobil. Proč mít ještě obavy? 

Špičková elektronika si poradí s každým narušitelem

Chata, chalupa nebo trvale obydlená nemovitost – ptáte se, jak zabezpečit dům? V první řadě je třeba říci, že jen pouhý zámek nestačí. Zkušenější zloděje totiž udrží jen na několik vteřin, poté už mohou mít zcela volnou cestu. Žádoucí je tedy mít propracovanější systém, když například uděláte kvalitní videozáznam z místa činu, bude mít vyšetřování výbornou stopu a lupiči si nemusí vůbec ničeho všimnout. Možná se budou dokonce i usmívat do kamery. Protože můžete některé druhy kamer dokonce ovládat na dálku, byla by jistě škoda nevyužít takový potenciál. Moderní elektronika umí opravdu mnohé, stačí jen, abyste ji požádali o spolupráci a možná budete velmi překvapeni…

Na eshopu cel-tec.cz si můžete vybrat z celé řady řešení.