Technologie

Co dát hráči pod stromeček?

Lámete si hlavu s tím, co dát svému dítku, popřípadě svému partnerovi pod stromeček? No pokud je dotyčný tak trochu magor do hraní her, pak to nemáte vůbec těžké, protože právě hráčům je kupování dárků jen a jen radost.

Konzole

Pokud váš gamer poslední dobou skuhrá, že nemá na čem hrát, vyřešte jeho trápení velmi jednoduchou a rychlou cestou, kterou je herní konzole. Tu seženete úplně v pohodě pod 10 tisíc. Narazíte jen na problém jakou a to především zda Xbox nebo PlayStation. Zde se řiďte především tím, co vlastní okruh jeho nejbližších, aby s nimi mohl pořádně pařit. Pokud mu však chcete dopřát něco mobilnějšího, vyzkoušejte Nintendo 3DS XL. To seženete v klidu kolem pěti tisíc.

Hry

Hra je jedním z nejlepších nápadů, který vás ani moc nevyždímá. Sázejte především na nejnovější tituly, jako je Battlefield 1, Watch Dogs či Fifa 17. Zjistěte jaký žánr vašemu gamerovi vyhovuje nejvíce a jakou hru zrovna paří, abyste mu nekupovali něco, co už má. Garantujeme vám však, že pokud se trefíte dobře, pod stromkem budete za hrdinu.

Vychytávky

Jinak také gadgety jsou nejrůznější věcičky, které gamerům ulehčují jejich strastiplný život. Například powerbanka mu dává šťávu do mobilu i tam kde není elektrika. Díky novému controleru bude neporazitelným hráčem a to samé platí třeba i pro novou herní klávesnici. Tou největší peckou poslední doby jsou však brýle pro virtuální realitu. Jejich ceny jsou různé, a vždy záleží na tom co přesně od nich očekáváte.

Oblečení

Z měkkých dárků není nikdo nikdy nadšen, ale oblečení s tématikou her potěší vždy. Nemusí se totiž nutně jednat jen o klasické oblečení. Ale třeba takový chránič předloktí ve stylu Assassin´s Creed mají jen ti největší frajeři, kteří ví, co je dobré. Koupit se toho dá moc a opět záleží na vkusu dotyčného. My bychom se řídili především podle toho, která z jeho her byla tou vůbec nejoblíbenější.