Technologie

Fotopast ScoutGuard SG562-12mHD: ideální pomocník na ochranu vašeho majetku

Ochrana majetku před vandaly je důležitá. Jestliže se vám nechce investovat do pokročilého kamerového systému, symbolizují skvělou možnost fotopasti. Tato drobná zařízení dokáží skvěle zastat svoji práci, a navíc se s jejich pořizovací cenou dostanete na minimum. A čím přesně je charakteristická ScoutGuard SG562-12mHD?

Skvělá kvalita snímků, dlouhý dosah

Fotopast ScoutGuard SG562-12mHD vznikla jako inovace staršího modelu ScoutGuard SG560. Pro ostrahu majetku se přitom hodí hned z několika důvodů. V prvé řadě nabízí dlouhý dosah PIR čidla (18 metrů) a pořizuje velmi kvalitní denní i noční snímky. 

Pro jednoduché a komfortní napájení slouží celkem 8 AA baterií. Pokud přitom do fotopasti vložíte kvalitní baterie, odvděčí se vám až 8 000 pořízenými snímky. A za zmínku stojí také podpora SD karet až do 32 GB. 

Snadné nastavení i ovládání

Popisovaná fotopast pracuje s anglickým menu. Díky přiloženému návodu v češtině se však v nastavení zorientujete během okamžiku. Celková obsluha je navíc opravdu jednoduchá díky integrované obrazovce o velikosti 1,44 “. 

Fotopasti ScoutGuard a BolyGuard jsou sázkou na jistotu

Fotopasti od těchto výrobců se těší velké oblibě a není se přitom čemu divit. ScoutGuard i BolyGuard totiž používají velmi pokročilou technologii zpracování obrazu a výsledné snímky jsou proto pestré a ostré

Fotopast je navíc dokáže automaticky inteligentně upravit. Pokud rozpozná příliš mnoho nebo naopak málo světla, sama tyto parametry upraví. U nočních snímků minimalizuje rozmazání pohybem a zároveň umí provést i korekci přesvícení.  

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.