Technologie

Doplňte svoji střeleckou výbavu novinkami od Holosunu

Holosun poměrně nedávno představil své nové produkty pro rok 2020. Vytvořil například cenově výhodný set kolimátoru a zvětšovacího modulu, nebo první uzavřený mini kolimátor, který se těší velké oblibě. Pojďte se s novinkami pro sportovní a loveckou střelbu seznámit blíže.

S výhodným setem ušetříte

Jako první stojí za zmínku cenově zvýhodněný set kolimátoru HS510C a zvětšovacího modulu Holosun HM3X. Součástí balení je přitom praktický robustní ABS kufřík, do kterého lze zmíněný kolimátor jednoduše umístit

Aby toho nebylo málo, obdržíte také spacer pod kolimátor k dosažení výšky 1/3 co-witness (tečka nad výklopnými mířidly) v ceně. S tímto setem ušetříte něco málo pod 3 000 Kč oproti tomu, kdybyste si jednotlivé kousky kupovali zvlášť. A to se již opravdu vyplatí. 

Vyzkoušejte kolimátor HE509T

Neméně zajímavý je také první uzavřený mini kolimátor HE509T, který své uplatnění najde u krátkých i dlouhých zbraní. Holosun přitom tento kolimátor nabízí v červené i zelené barvě řady Elite. 

Jakmile jej poprvé uvidíte, rozhodně vás zaujme svou uzavřenou a zároveň bytelnou konstrukcí, které vládne titan. Těšit se přitom můžete na všechny oblíbené vychytávky, které Holosun nabízí. A to především automatické zapínání a vypínání, regulaci a napájení prostřednictvím solárního panelu. 

Velmi dobrou viditelnost zaměřovací osy usnadňuje uzavřená konstrukce kolimátoru

V poměrně krátké době Holosun na trh uvede také kolimátor HS407CO V2. Pro ten bude typický zejména nový obrazec o velikosti 8 MOA. Je určen pro krátké zbraně a střelbu na kratší vzdálenosti a už teď víme, že se na něj vyplatí počkat. 

Více informací ze světa kolimátorů najdete na www.holosun.cz.