Technologie

Fotopasti vám ukáží vše, co vám doposud unikalo

Pokud vás zajímá, zda se ve vašem lese vyskytují vlci s mláďaty, anebo se chcete jen pojistit, že se dozvíte jako první o zloději, který se právě dostal na váš pozemek, pak budete potřebovat fotopast.

Základní informace

Fotopast je automatickým digitálním přístrojem, který dokáže zachycovat snímky a videa, a to jak ve dne, tak v noci. Videa jsou povětšinou o délce jedné minuty. Tento přístroj neslouží pouze myslivcům a vědcům, ale také běžným obyvatelům, kteří chtějí ochránit svůj majetek v momente případné loupeže. Nabízí se totiž fotopasti, které okamžitě vysílají fotografie a videa majiteli na jeho email nebo mobilní telefon. Jedná se tak o opravdu užitečného pomocníka, kterého lze koupit již o dvou tisíc korun.

Funkce a záloha

Čidlo každé fotopasti pracuje na základě snímání pohybu a teplotních změn. Rovněž však tento přístroj umí zachytit a vyřadit neefektivní body. V rámci zálohy využívají fotopasti klasických SD kart a ty nejmodernější modely dokonce umí veškeré zachycené fotografie a videa odesílat bezprostředně v okamžiku zachycení přímo majiteli na mobilní telefon či email. Můžete tak být v rámci obav o svůj dům naprosto v klidu i na dovolené.

Nejprodávanější produkty

Co se v této sféře nejvíce prodává? Samozřejmě SD karty a baterie, ale i SIM karta s funkčním internetem, kterou pořídíte za dvě stě korun. Především se však ale prodávají samotné fotopasti.

Dopravu zdarma máte s modelem BUNATY FULL HD. Tato fotopast umí sledovat zvěř, ale i chránit objekty a majetek. Jedná se o model roku 2017, který disponuje vícero led diodami, tudíž kvalitnějšími snímky. Prodává se za necelých 5300 korun v kombinaci s 8 GB paměťovou kartou a sadou baterií. BUNATY FULL HD byla vyrobena pro Českou s Slovenskou republiku, disponuje tudíž českým manuálem, ale také čtyřiceti procentním zesíleným neviditelným přísvitem, který umožní opravdu kvalitní snímky.