Technologie

Moderní společnost tipuje přes internet

Dnes je to realita. Online sázení, které nabízí i sázková kancelář Fortuna, se stává stále populárnějším a těší se stále větší přízni sázkařů. Podívejte se, jaké výhody nabízejí sázkové kanceláře svým zákazníkům díky online sázení.

Vše vyřídíte z pohodlí domova

Sázení přes internet je v porovnání se sázením na kamenné pobočce mnohem jednodušší. Už nemusíte čekat v dlouhých frontách nebo se omezovat v časových intervalech, kdy je pobočka otevřena. Nyní vám na podání plnohodnotného tiketu, vkladu či výběru peněz stačí pár kliknutí na počítači, notebooku nebo mobilu. Nejdříve je však třeba zaregistrovat se. Registrace je velmi prostá a časově nenáročná. Během pár minut si vytvoříte svůj vlastní hráčský účet a následně můžete vložit i svůj první vklad. Způsobů, jak si vložit na konto finanční prostředky, je mnoho a určitě se najde i ten, co vyhovuje právě vám.

Získáte benefity

Prakticky každá sázková kancelář přináší pro nově registrované klienty mimořádně atraktivní vstupní bonus, který se může vyšplhat až na hodnotu několik tisíc. Rovněž se můžete zapojit do různých soutěží.

Na pobočce si LIVE tiket nepodáte

Sázková nabídka je při klasickém sázení identická jako na pobočce. Navíc, na internetu si odvozené sázky konkrétního zápasu nemusíte hledat v hromadě papírů, stačí, když si je jednoduše rozkliknete. Kromě bohaté nabídky sázkových příležitostí při zápase najdete i přehledné tabulky a statistiky, které vám pomohou lépe zvolit svůj tip. Nejvíce sázek bývá přijatých na nejsledovanější turnaje, jakými jsou především MS v hokeji, ve fotbale nebo OH. Velký lákadlem online sázení je i velká nabídka LIVE sázek. Každý den si můžete vybrat z obrovské palety sportů od těch nejpopulárnějších až po ty méně známé. Nabídka kurzových příležitostí je velmi pestrá a po stavení tiketu se prakticky okamžitě dozvíte, zda jste byli úspěšní, nebo ne.

Sledujte zápasy živě

Při LIVE sázení vám chvíle zpříjemní přímé přenosy, kterými disponuje například sázková kancelář Fortuna. Program zápasů, které si budete moci vychutnat živě najdete v kalendáři přímých přenosů. Při LIVE sázení máte šanci využívat i diskusní fórum. Dozvíte se, co jiní tipéři říkají na daný průběh zápasu, a také se můžete pochlubit vítězným tiketem.

Online jste 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Online sázení každý rok postupuje stále více. Velkým hitem jsou mobilní aplikace, které jsou určeny pro smartphony s operačním systémem Android, iOS nebo Windows Phone. Stačí se jen připojit na internet a můžete plnohodnotně tipovat. Přes mobil si také můžete prohlédnout archiv svých tiketů a nechat si výsledek vašeho tiketu zaslat prostřednictvím SMS.