Nezařazené

Péřové bundy jsou skvělé pro zimní období

Jak se blíží zima, lidé se ptají, jakou péřovou bundu zvolit, aby jim bylo teplo. Existuje spousta možností, ale pokud hledáte něco teplého, pohodlného, praktického a současně něco úžasně stylového, péřové bundy rozhodně stojí za to vyzkoušet. Proč jsou to obzvláště péřové bundy a ne obyčejné bundy?

Existuje celá řada důvodů:

1.Péřové bundy jsou mnohem lehčí

Prvým rozdílem mezi bundou a péřovou bundou, který musíme zmínit, je váha. Tyto bundy jsou naplněny buď husím nebo kachním ( někdy i oběma druhy) peří, díky nimž jsou, navzdory objemnému vzhledu působivě lehké. Můžete je nosit po celý den, aniž byste si všimli, že na vás je zimní bunda. A jakmile přijde jaro, je snadné tyto bundy zabalit.

2.Péřové bundy udržují teplo lépe a déle

Péřové bundy jsou perfektní izolátory kvůli několika malým vzduchovým kapsám. Nicméně těm, kteří mají tendenci se lehce potit, doporučujeme zvážit nákup.

3. Péřové bundy nejsou určeny pro nošení v mokrém počasí

Navzdory fantastickému teplu, který máte pocit při nošení bundy, nenoste je za vlhkého počasí. Jakmile bunda navlhne, peří uvnitř ztratí lehkost a už neudrží teplo. V dnešní době lze zakoupit bundy s voděodolnými vrstvami. A přesto, žádná bunda nemůže být 100% odolná proti vodě.

4. Péřové bundy jsou odolné a vydrží dlouho

Při správné údržbě mohou bundy vydržet po dlouhou dobu! Jsou odolné. Tyto bundy však vyžadují speciální čištění. Nelze je prát v běžné pračce.

5. Péřové bundy jsou dražší než syntetické

Co se týče ceny, péřové bundy se prodávají za výrazně vyšší ceny než běžné syntetické. Nicméně, s přihlédnutím k úžasnému elegantnímu vzhledu a všem ostatním pozitivům péřových bund, nepochybně stojí za tu cenu.