Zábava

Nefunguje to v posteli? Nevěšte hlavu a nechte se inspirovat, jak na to!

Ti šťastnější z nás to znají – spokojený partnerský život, kdy se máte opravdu rádi a udělali byste pro sebe „první, poslední“. Ale co když to začne skřípat v posteli? Nenechte si jinak partnerskou idylku narušit tím, že se vám nechce zkoušet něco nového a prostě se do toho vrhněte po hlavě! Nudný sexuální život již zabil nejeden vztah – nechtějte být tím dalším.

Ať to klouže!

Stane se, že to někdy prostě nejde. Tam, kde by mělo být vlhko je sucho jak na Sahaře – a to se potom na nějaké sexuální hrátky nechce ani myslet. Tenhle stav můžete jednoduše odvrátit – pořiďte si kvalitní lubrikanty, které vám chuť do postelových hrátek zase rychle navrátí. Na trhu je jich nepřeberné množství, jako například chladivé, stimulující, s příchutí či aromatizované – je pouze na vás, čím si necháte váš sexuální život zpříjemnit.

Ať to vibruje!

Víte, jak současně dráždit partnerčin klitoris, mužova varlata, a dokonce i penis? Stačí si pořídit erekční kroužky. Muž si jeden takový nasadí na penis a oba hned pocítí nepřekonatelný rozdíl oproti stereotypnímu zasouvání. Kroužek totiž příjemně vibruje, čímž ještě více prokrvuje pohlavní orgány obou partnerů. Navíc jsou v provedení například s vroubky či výstupky pro ty „pokročilejší“. A hlavní výhodou je jejich skvělá cena!

Ať to voní!

Chcete si zintenzivnit orgasmus a prožít si tuto chvíli jako nikdy předtím? Vsaďte na poppers. Často se tomuto roztoku říká také „gay droga“ – ale ani jedno slovíčko není vlastně pravda. Je určená nejenom pro komunitu gayů, ale i pro „obyčejné“ páry a droga jako taková se také označit nedá. Je to malá lahvička, ke které si přičichnete chvíli před orgasmem. Výpary, které inhalujete vám rozšíří cévy, což zajistí nepřekonatelný orgasmus, který prostě musíte zažít!