Technologie

Už máte svou vlastní mobilní aplikaci?

Když byste si půjčili telefon svého známého nebo kohokoli, kdo sedí zrovna vedle vás, zjistili byste, že displej telefonu je plný různých aplikací, které se dnes a denně využívají. Majitelé chytrých telefonů nemají na displejích mobilů jen aplikace sociálních sítí, které každý den otevírají, ale mnohé aplikace jsou i různých firem. Že máte taky svou firmu, ale nemáte ještě mobilní aplikaci? Měli byste zvážit možnost, jestli si takovou mobilní aplikaci nenecháte vytvořit. Přece jen se jedná o něco, co by vás posunulo před konkurenci.

Mnozí majitelé restaurací, penzionů, cestovních kanceláří nebo barů sice mají hmatatelný majetek, ale doposud nemají mobilní aplikaci, která by jim zajistila ještě větší popularitu a která by jim přinesla zase jinou škálu nových klientů. Mnozí majitelé zmiňovaných institucí a budov si myslí, že mobilní aplikace na míru je dneska velmi nákladná záležitost, ale opak je pravdou – nejedná se o nákladnou záležitost. Dnes je vývoj mobilních aplikací pro iOS a Android zcela běžnou věcí, tvoří se hned po vytvoření webu jako takového.

Sice je webová stránka důležitá, ale dnes je to samozřejmost, kterou je nutné doplnit právě mobilní aplikací, kterou lze vytvořit i pro města či obce, které tímto způsobem mohou své občany informovat o tom, co se aktuálně děje v jejich městě.

Jaké jsou výhody mobilních aplikací?

Mobilní aplikace mají celou řadu výhod. Například je možné zasílat takzvané push zprávy, mimo jiné je možné využít všechny funkce telefonu, což webová stránka bohužel neumí. Nesmíme zapomenout ani na to, že se mobilní aplikace zcela přizpůsobí danému přístroji.

O mobilních aplikacích lze dnes říct, že je to nejmocnější marketingový nástroj moderní doby. Pokud do své vlastní mobilní aplikace budete investovat, prohlížeč na webové stránce automaticky nabídne možnost stažení aplikace.

Požádejte specialisty

Samozřejmě tvorba mobilních aplikací není na snadná záležitost, proto raději požádejte specialisty, konkrétně odborníky z firmy APPKEE, kteří vám vytvoří mobilní aplikaci na míru podle vašich představ. Tvoří a vyvíjí aplikace jak pro operační systém iOS, tak pro Android.