Sport

Darujte k Valentýnu poukázku na flyabording

Letošní svátek všech zamilovaných se blíží nezadržitelným krokem a Vy máte pravděpodobně představu, jak jej Vaším partnerem prožijete. S přítelem se můžete domluvit na romantické procházce zakončenou ve vaší oblíbené restauraci či přijmout jeho pozvání do kina. Večer můžete prožít také doma při sklence lahodného vína. Vašeho milého můžete potěšit však také krásným dárkem vybraným z internetového portálu Firma na zážitky.

Odvážliví muži jistě ocení chvíle strávené při flyboardingu. Ten nadchne zejména milovníky létání a pobytu ve vodě. Právě tyto dvě aktivity spojuje adrenalinová novinka flyboarding. Ovládání flyboarding záleží pouze na intuici obdarovaného, takže se Váš partner nemusí obávat zdlouhavých instruktáží. Flyboarding umožňuje proletět se deset metrů nad hladinou a dokonce také pod ní. Při flyboardingu se Vám vžene do žil krev nejen adrenalin, ale také zažijete spoustu zábavných chvil.

Poukázku na flyabording můžete objednat ještě dne prostřednictvím www.firmanazazitky.cz/flyboarding-4.Netroufáte-li si vybrat dárek sama, pak můžete Vašemu manželovi či příteli darovat k Valentýnu některou z nabízených poukázek. Váš milý si tak budete moci vybrat zážitek, který bude tím nejlepším právě pro něj. Univerzální dárkové poukazy s kreditem v nejrůznější cenové hodnotě lze uplatit na jeden či více zážitků z nabídky Firmy na zážitky. Společně si tak můžete užít některý z gastronomických zážitků, odpočinout i během relaxačního pobytu či společně skočit v tandemu z letadla. Fantazii se při výběru zážitku meze nekladou.