Sport

Vánoční dárky pro nadšence adrenalinu

Nevíte si rady s výběrem dárku pro dobrého kamaráda? Možná jste jen doposud nenašla něco, u čeho byste si řekla, že to je přesně ta věc, kterou jste hledala. Několik málo dní před Štědrým dnem můžete Vaše štěstí při nákupu vánočního dárku pro muže zkusit ještě jednou. Firma na zážitky přináší jedinečné tipy na vánoční dárky, které zaujmou i toho nejnáročnějšího člověka.

Kouzlo adrenalinových zážitků

Jen málokterý muž si dovede představit svůj volný čas bez chvíle napětí a adrenalinu. Často nevědomky vyhledávají také okamžiky, při nichž mohou vyzkoušet svůj dávku trpělivosti. Během adrenalinových zážitků lze zažít pocit chvění i běhání mrazu po zádech. Existují však i takové adrenalinové zážitky, které se postupem času stanou oblíbeným koníčkem každého, kdo je alespoň jednou okusí na vlastní kůži. Adrenalinové zážitky přimějí každého, aby posunul hranici své odvahy o kousek dál. Přesně to je důvodem, proč darovat takový vánoční dárek pro přítele.

Darujte jako dárek poukázku na indoor skydiving

To platí také pro létání ve větrném tunelu. Ve větrném tunelu Letňany zažije Váš kamarád omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Indoor skydiving si zamiluje každý, kdo nechce sedět doma u televize. Voucher můžete koupit během pár minut zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving-2. V Praze v Letňanech byla postavena první skydiving aréna v České republice i široko daleko na východ. Právě v Hurricane Factory aréně má každý možnost vyzkoušet si volný pád v bezpečí letové komory. Proud vzduch zde proudí o rychlosti až 280 km za hodinu. Dopřejte Vašemu kamarádovi možnost vznášet se jako pták a zažít přitom vzrušující pocit z letu. V portfoliu Firmy na zážitky najdete také spoustu dalších tipů na vánoční dárky pro Vaše nejbližší. Zkuste být letos originální a nadělte každému příležitost splnit si své tajné přání.