Nezařazené

Dresscode i v těhotenství – jak jej dodržovat?

Dozvědět se o těhotenství je pro spoustu žen radostným okamžikem. Zaplaví je vlna štěstí, radosti a těšení se na novou etapu života. Není se tedy čemu divit, že ve chvíli, kdy se to žena dozví, je radostí bez sebe. Během těhotenství řeší různé větší či menší komplikace. A jednou z nich bude například také výběr oblečení, podle rostoucího bříška. Co však, když musíte dodržovat dresscode v práci?

Elegantní těhotenské oblečení

Mnoho žen musí ve svém zaměstnání dodržovat určitý dresscode. Jde o vyšší pozice jako například vedoucí, manažer, ředitel, úředník nebo třeba pracovníci banky, školy a podobně. Někde je onen dresscode přímo určen a nejde dělat nic jiného. Normálně vám to nevadí, ale ve chvíli, kdy zjistíte, že jste těhotná a bříško se bude zvětšovat? Je asi jasné, že dříve či později vám bříško naroste tolik, že běžné oblečení nebudete moci obléknout.

Těhotenské oblečení dnes už není „děs a hrůza“, jak se kdysi mezi nastávajícími maminkami tradovalo. Dnes existují e-shopy, které dbají také na to, aby se ženy nejen cítily pohodlně, ale také vypadaly moderně a stylově. Například takový e-shop happymum.cz je v tomto ohledu jasnou jedničkou. Přináší svým zákaznicím spoustu moderních kousků pro každou příležitost, do práce i pro volný čas.

Je libo šaty nebo sako?

Nutnost dodržet dresscode v práci už vám nemusí komplikovat výběr oblečení v obchodech. Stačí zabrousit na e-shop happymum.cz a vybrat si ty správné kousky, které potřebujete. K dispozici jsou například těhotenské šaty, které se hodí nejen na běžné nošení, ale také do práce nebo na důležitou schůzku. Dále si můžete pořídit saka, kalhoty, topy, halenky, sukně a mnoho dalšího. Široká nabídka zaujme jistě každou maminku, která se díky jednotlivým kouskům oblečení bude cítit pohodlně a stylově zároveň.