Nezařazené

Jak uspět u přijímacích zkoušek?

Pokud vás čekají přijímací zkoušky na školu zakončenou maturitou, musíte projít jednotným přijímacím řízením, jež obnáší zkoušky CERMAT. Můžete se hlásit na maturitní obor na učilišti, střední školu nebo na gymnázium, přijímací zkoušky jsou jednotné.

Otestujte svoje znalosti

Vyzkoušejte si příjmačky nanečisto. Simulují je testy, které nabízí společnost To-dáš. Během testů máte nastavené stejné podmínky, používáte stejné záznamové archy a testy jsou také stejně bodované. Kromě toho se vám dostane srozumitelné vysvětlení postupů řešení všech zadání.

Průběh testování

Na stránkách to-das.cz si můžete zakoupit kurz nebo předplatné. Po uhrazení potřebné částky si vyberete konkrétní termín, v němž bude vaše testování probíhat. Pokud jej budete následně potřebovat změnit, dá se to v klidu a z pohodlí domova udělat. V daný termín, který je stanovený na sobotu nebo neděli, proběhne testování. Každý test je originál, žádné zadání se v testech neopakuje. Testování na To-das.cz probíhá stejným způsobem, jako přijímací zkoušky naostro. Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si nanečisto, jak probíhá přijímací řízení, vyzkoušíte si práci se záznamovým archem. Průvodci vám budou zkušení a příjemní učitelé. Po odevzdání záznamového archu vysvětlí vše potřebné, i postupy řešení. Ukáží vám postupy, které jsou potřeba pro řešení jednotlivých zadání. Také obdržíte podrobný klíč s postupy řešení jednotlivých úloh a po ukončení výuky ještě obdržíte svůj opravený záznamový arch. V případě jakýchkoli nejasností týkajících se řešení se můžete ptát ihned na místě. Každá hodina trvá 60 minut. Ve své on-line zóně naleznete přehled výsledků, který si můžete porovnat s ostatními účastníky testování. Využít lze také podrobný videorozbor všech zadaných úloh. Pamatováno je i na žáky s SPU, pro něž je také v nabídce podrobná příprava.