Nezařazené

Potřebujete nové autoklíče nebo příslušenství?

Klíče od vozu jsou něčím, co mnoho řidičů považuje za samozřejmost, v mnoha případech však tyto klíče ztratíme a následně je neštěstí na světě. Starejte se o své klíče pečlivě, aby se vám neponičily. Pokud se vám již klíče od vašeho vozu poničily, respektive jejich obal, můžete si snadno pořídit nový, slouží k tomu specializovaný eshop Auto-klic24.cz, kde naleznete obaly autoklíčů ke všem značkám vozů. Web je velmi přehledný a během chvilky zde najdete podle své značky vozu vhodný obal na klíče.

V eshopu najdete také vystřelovací klíče, ty jsou velmi populární, jde o mimořádně estetickou a praktickou vymoženost. Pokud jste byli zvyklí na klasické klíče, vystřelovací klíč si zamilujete, jelikož je samotný klíč chráněn pouzdrem, nepoškodí se a ani nepoškodí věci, které máte v kapse. Opět si můžete vybrat ze široké škály vystřelovacích klíčů k různým značkám vozů. Existuje i možnost přestavby na vystřelovací klíč, pokud disponujete starým modelem klíčů a libí se vám vystřelovací klíče, tak tak tuto změnu oceníte. Stačí zmáčknout tlačítko a váš klíč je připraven k použití.

Široký sortiment

Eshop nabízí i mnoho dalšího sortimentu a příslušenství, patří sem záložní klíče, planžety, mikrospínače, čipy transpondéru, diagnostické a programovací nástroje, baterie a mnoho dalšího. Pokud máte nový vůz, tak jsou skvělou investicí silikonová pouzdra, postarají se, aby se vaše autoklíče jen tak nepoškodily a i při pravidelném používání vypadaly jako nové. Pokud už máte autoklíče nějakou dobu a nevypadají zrovna vzhledně, s elegantním silikonovým pouzdrem vzhledně vypadat budou. Vášnivé řidiče potěší také klíčenky, pokud má v rodině auto více členů, s klíčenkou rychle poznáte, které klíče jsou vaše. Objevte širokou škálu prvotřídního sortimentu k autoklíčům za senzační ceny.