Technologie

Kde pořídit špičkové montované haly?

Kvalita montovaných hal byla již prověřena mnohými uživateli v průmyslu, zemědělství a sportu. Pro řadu předností jsou výhodnější než klasické zděné budovy, a to hlavně díky mnohostrannému využití, ale i dalšími parametry.

Výrobcem montovaných hal, který je dodává a montuje v tuzemsku i v zahraničí již od roku 1999, je společnost Polak. Pořídit si montovanou halu od firmy Polak.cz je zárukou prvotřídní kvality a dlouhé životnosti haly. Společnost Polak se snaží o neustálé zdokonalování a zkvalitňování technologie výroby a montovaných hal samotných.

Přednosti montovaných hal

  • nízké pořizovací náklady, jednoduchost a rychlost výstavby
  • minimální náklady na údržbu jsou paradoxně v kontrastu s dlouhou životností
  • jednoduchost montáže i demontáže umožňuje přemístění haly na jiné místo
  • možnost rozšíření, propojení s jinou budovou a přistavění zázemí
  • postavení haly na klíč i podle požadavků a zadání zákazníka
  • možnost objednání doplňků a zvláštních prvků v podobě zateplovacích systémů, odvětrávání, umělého osvětlení a dalších.

Další výhody

K postavení montované haly nejsou potřeba žádné složité zemní práce ani budování betonových základů či patek. Vlastní smontování trvá pouze několik týdnů a díky jednoduchosti opětovného rozmontování může být montovaná hala postavena například na pronajatém pozemku a kdykoliv ji podle potřeb přemístit na jiné místo. Sportovní montovanou halu od www.haly-polak.cz si mohou pořídit města, obce nebo sportovní oddíly, ale také si mohou objednat zakrytí stávajících sportovišť.

Účel využití

Škála využití montovaných hal je velmi široká. Snad nejčastěji se realizují jako montované skladovací haly pro zastřešení zemědělské, stavební či dopravní techniky a k uskladnění zemědělských produktů, strojírenských výrobků nebo materiálu. Ideální jsou například k ustájení dobytka nebo k provozování jízdárny. Montované haly slouží také jako hangáry pro menší letadla. Stále častěji jsou montované haly stavěny jako krytá sportoviště, ve kterých se mohou celoročně provozovat nejen typicky sálové sporty, ale také tenis nebo i fotbal. Firma Polak.cz zastřešuje i zimní stadiony, bazény a jiné plochy. Podle způsobu využívání si zákazník může objednat opláštění vyrobené z těžko hořlavého materiálu, nebo si nechat vyrobit potisk pláště haly v podobě názvu či loga firmy či jiného reklamního textu či motivu.