Technologie

Zaseknutý Husky se stal hvězdou internetu a dokazuje jak je internet absurdní

Internet by se dal momentálně označit za globálně nejsilnější médium, které ovlivňuje statisíce či milionu lidských životů. V euroamerickém regionu má přístup k internetu téměř každý a internet se pomalu ale jistě stává neodmyslitelnou součástí nás všech. Však jen to, že čtete tyto řádky, tomu napovídá.

Díky internetu se některé zprávy dokáží šířit neskutečnou rychlostí. Dokonale to mapuje příběh Huskyho, který se zasekl na palmě. Jak je možné, že se tato absurdní situace vůbec stala, se asi již nikdy nedozvíme, ovšem Husky skvěle mapuje, jak komunita osob na internetu funguje. Lidé totiž začali Huskymu okamžitě pomáhat, ovšem trochu jinak než byste čekali.

Lidé totiž využili svých photoshopů a začali Huskyho z palmy sundávat, a dávat ho trochu jinam. Díky tomu vznikla celá řada fotografií, které baví kompletně celý svět internetu.

husky-tree-photoshop-battle-1-1Takto vypadala původní fotografie nebohého psíka, který se na onu palmu dostal, z bůh ví jakého důvodu.

husky-tree-photoshop-battle-5-581c414d2dd31__700-1Tato fotografie strhla doslova smršť nejrůznějších adaptací malého psíka na vše možné. Ten tak například vystřídal Miley Cyrus na její bourací kouli.

husky_scyscraper-581cbdca85e95__700Zasedl k slavným New Yorským dělníkům při jejich polední svačince, kde si s nimi přečetl čerstvý novinový plátek.

husky-tree-photoshop-battle-6-581c414f26226__700Dokázal vyprovokovat skupinu stormtrooprů a ujet jim na vesmírném kluzáku.

husky-tree-photoshop-battle-10-581c41591207f__700Konečně se podíval na to, na co jsou psi husky skutečně určení, i když z trochu jiné pozice.

husky-tree-photoshop-battle-8-581c4153ed03f__700Mohl konečně vyjet se svou mašinou a stát se osamělým vlkem putujícím krajinou.

putin-581ca6163e28e__700A co je na tom všem nejlepší, svezl ho sám Vládík na svém koni. A za to ta palma opravdu stála.

A proč vám to ukazujeme? Příběh Huskyho skvěle mapuje, kam se naše společnost během několika posledních let posunula. Internet potřebuje neustále nový a nerecyklovatelný obsah, který se v něm usazuje jako bláto na dně rybníka, do které ho my neustále přisypáváme nový obsah podobný tomuto. Bohužel to je realita internetu, se kterou dnes již jen těžko něco uděláme.

Zdroj: Boredpanda.com