Nezařazené

Výhody firemního stravování

Zájmem každého zaměstnavatele je, aby v jeho pracovním procesu nedocházelo ke zbytečným ztrátám času a aby zaměstnanci využívali pracovní dobu co nejefektivněji. Zároveň ovšem musí pečovat také o jejich spokojenost, ke které kromě jiného patří také stravování. Pokud mají zaměstnanci pravidelnou a kvalitní stravu zajištěnou přímo na pracovišti, nemusí ztrácet čas docházením na obědy mimo svou firmu. Takovýto komfort zajišťuje nejrůznějším firmám v Praze společnost ARTER-CATERINGOVÝ SERVIS s.r.o., se sídlem v Praze 9.

Co zahrnuje firemní stravování

Kterákoliv firma sídlící v Praze si může objednat dovoz hotových jídel, která společnost Arter.cz sama vyrábí. Na výběr jsou jak standardní hlavní jídla, tak například jídla minutková nebo zachlazené a hluboko zmrazené pokrmy určené pro závodní a firemní stravování.

Další služby Arter.cz

Vedle hlavní náplně, kterou je výroba a distribuce hotových jídel, provozuje tato společnost také podnikové prodejny, čili kantýny přímo v podnicích. Tyto prodejny pak zásobuje ze svých centrálních skladů, kde má k dispozici prakticky nepřetržitě více než 600 druhů potravinářského zboží.

Další službou je kompletní zajištění cateringových akcí, jako jsou podnikové večírky či prezentační akce, ale také soukromé oslavy významných životních výročí a jiných událostí.

Společnost Arter.cz provozuje také vlastní restauraci, kterou využívají mnozí klienti k obchodním jednáním spojených s obědem či večeří. Oblíbená je ovšem i u soukromých osob, které upřednostňují luxusní prostředí a potrpí si na vybrané pokrmy i nápoje.

Jaké je standardní menu u firemního stravování

  • 4 druhy hotových jídel
  • 3 druhy jídel minutkových
  • 2 druhy studených mís či obložených talířů
  • 1 druh talíře s ovocem
  • 2 druhy polévek

Firmy si v rámci denního menu mohou objednat také stálé minutky, minutkové či exkluzivní přílohy nebo několik druhů zmrzlinových pohárů. U nápojů jsou na výběr dva druhy točených džusů a zákazník si může sám upravit nápoj doplněním různými ingrediencemi (cukr, sirup či citrón), které jsou též součástí dodávky.